Szlak Alto de Guamaso | Park Teide

Spacerek nad magicznymi, puchatymi chmurami bez specjalnego wysiłku? Tego doświadczenia po prostu nie możecie przeoczyć będąc na Teneryfie! Zapraszam na szlak Alto de Guamaso. Jak tam dotrzeć i wszelkie inne ważne informacje.

R

ozrzucone na zboczu góry fragmenty materii wulkanicznej, soczyście zielony las sosnowy i wyściełana po brzegi dolina La Orotava chmurami przypominającymi watę cukrową na tle błękitnego nieba to widok, który na Was tu czeka. Jest to bardzo łagodny i krótki szlak, który jednocześnie dostarcza tak wielu wrażeń. Dostępny dla rodzin z dziećmi, piesełkami i idealny do fotorelacji znad chmur. Prawdę mówiąc to troszkę się go naszukałam, a Wam podaje na tacy niczym gotowy przepis na klimatyczny spacer.

 

Szlak Alto de Guamaso

Początek: Alto de Guamaso
Rodzaj szlaku: pętla
Dystans: 1,58 km
Stopień trudności: łatwy
Czas przejścia: 30 minut do 1 godzina (ze zdzięciami)

LINK do mapy

FOTO relacja

Szlak Alto de Guamaso

Szlak Alto de Guamaso - mapa. Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa Szlak Alto de Guamaso. Teneryfa

A może macie ochotę na więcej tras? Zapraszam do artykułu o najpiękniejszych trasach jakie przeszłam na Teneryfie.

Co zabrałam na szlak/ Jak się ubrałam

Szlak jest krótki i niewymagający jednak mimo wszystko zawsze rekomenduje odpowiednie obuwie i ubranie na cebulkę. Dodatkowo nie może zabraknąć ochronnego kremu z filtrem, okularów oraz wody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *